м. Чернігів
UA
|
RU
(063) 651-47-33
(050) 255-52-33
(067) 831-00-07

Водостічні системи

Пластикові та металеві

Водостічна система покликана охороняти покрівельний матеріал, стіни і цоколь від руйнівного впливу дощової або талої води, і тому відіграє величезну роль у забезпеченні міцності і довговічності будівлі. Тому, можна сказати, що водостічна система обов'язковий елемент будь-якого будинку.

Будинок без водостоку виглядає недобудованим. Невиразність переходу від даху до стін, від фронтону до фасаду псує вигляд будинка, навіть побудованого з найкращих будівельних матеріалів. Система дощових стоків, немов оправа діаманту, надає будинку стильність і завершеність, не рахуючи виконання прямої функції, тобто збереження стін від прямого попадання води.

Правильно підібрана водостічна система доповнює естетику фасаду, забезпечуючи неповторність його виду. На сьогоднішній день, моделі водостічних систем та їх колірна гамма настільки різноманітні, що роблять можливим вдале втілення будь-якого дизайнерського рішення щодо будь-якого будівельного об'єкта.

Сучасна водостічна система повинна не тільки поєднуватися з зовнішнім дизайном будівлі, а й відповідати всім загальноприйнятим технологічним нормам і стандартам, тобто повинна бути надійною і функціональною.