м. Чернігів
UA
|
RU
(063) 651-47-33
(050) 255-52-33
(067) 831-00-07

Мансардні вікна roto

Країна-виробник - Польща

Мансардні (дахові) вікна все більше входять в сучасне життя, вони стають невід'ємним і звичним елементом в сучасних будівлях, відкриваючи нові шляхи для архітектурних та дизайнерських рішень. Мансардні вікна дозволять перетворити горище в затишний та комфортний житловий простір, забезпечивши прекрасне освітлення і вентиляцію. Їх широко використовують в сучасній архітектурі для реконструкції застарілих горищних приміщень і при будівництві нових житлових будинків, торговельних або офісних будівель.

Концерн «Roto Frank» AG, заснований в 1935 році в Штуттгарті німецьким винахідником Вільгельмом Франком - один з провідних виробників дахових вікон.

В даний час «Roto Frank» AG - міжнародний концерн, який володіє 12 виробничими підприємствами в Німеччині, Австрії, Франції, Угорщині, Польщі, Китаї, США і має 80 торгових представництв в 40 країнах.

Мансардні вікна, що випускаються німецьким концерном «Roto Frank» AG, допомагають створити привабливі світлі та зручні житлові або офісні приміщення на горищі без зміни конструкції будівлі. Ці вікна призначені для різних видів покрівель: металочерепиця, профнастил, фальцева покрівля тощо.

Переваги дахових вікон Roto:

  • Наявність регульованої фурнітури
  • Всі моделі вікон виробляються з дерева (клеєний брус) та з профілів ПВХ (металопластик)
  • Легкий і швидкий монтаж за рахунок наявності пароізоляційної плівки та термоізоляційного блоку WD на рамі вікна
  • Герметичність і безпека за рахунок наявності 3-х і 4-х точок замикання віконної стулки
  • Широкий вибір типорозмірів (більше 30)
  • Ексклюзивна модель вікна з піднятою на 3/4 віссю повороту стулки - R7 H / K
  • Єдина в світі модель панорамного вікна Azuro - розмір 2,60 м х 1,70 м
  • Німецька якість
  • 15 років гарантії

Каталог дахових вікон Roto

Аксесуари дахових вікон Roto

Сонцезахисні шторки Standard
Сонцезахисні шторки Standard стануть не лише захистом від світла і сторонніх поглядів, але також дадуть можливість підкреслити стильний інтер’єр мансардного приміщення.
Сонцезахисні шторки Exclusiv
Сонцезахисні шторки Exclusiv – це продукт 3 в 1: шторки не тільки захищають від сонячних променів і сторонніх поглядів, але також додають інтер’єру родзинки.
Затемнюючі шторки ZRV
Затемнюючі шторки ZRV – це оптимальне рішення для затемнення приміщення. Плавна регуляція шторки забезпечує повне затінення, а також виключає появу бокових зазорів.
Зовнішні ролети ZRO
Зовнішні ролети ZRO дозволять круглий рік підтримувати оптимальну атмосферу у Вашій мансарді: влітку будуть захищати від спеки і яскравих сонячних променів, а взимку – від морозу і снігу. Сучасний дизайн підкреслить неповторність Вашої мансарди.
Зовнішній маркізет ZMA
Зовнішній маркізет ZMA – оптимальне рішення для тих, хто не любить спеку, але хоче зберегти повне освітлення у своїй мансарді. Маркізет утримує до 95% потоку сонячного світла, не дозволяючи йому досягати зовнішнього скла мансардного вікна.
Зовнішній маркізет Screen ZAR
Зовнішній маркізет Screen створює приємну атмосферу в мансарді в літній період року, а також забезпечує оптимальний захист від сонця і спеки.
Жалюзі ZJA
Жалюзі ZJA надають можливість повністю контролювати світловий потік у приміщенні. Гамма кольорів, представлена у 18 відтінках, дозволить створити неповторну атмосферу у Вашій мансарді. Жалюзі ідеально підійдуть для приміщень з підвищеною вологістю повітря.
Москітна сітка ZRI
Москітна сітка ZRI стане Вашим надійним «помічником» теплими літніми вечорами. Тонка за своєю структурою, москітна сітка, захищаючи Вас від комах, не буде заважати оптимальному провітрюванню.