м. Чернігів
UA
|
RU
(063) 651-47-33
(050) 255-52-33
(067) 831-00-07
Товар додано у кошик!

Гладкий лист

Гладкий лист представляє собою виріб, виготовлений з оцинкованої сталі або сталі з полімерним покриттям. Шар кольорового полімеру забезпечує додатковий захист металу від корозії.

Головна перевага гладкого листа в його гнучкості, яка дозволяє робити вигини різного радіусу. Довжина даного матеріалу може бути будь-якою в залежності від побажань замовника (обмежується тільки потужностями виробника).

Гладкий лист з полімерним покриттям - економічно вигідний матеріал, адже він адаптований до будь-яких кліматичних умов, атмосферних впливів, а також стійкий до механічних пошкоджень.

Галузь застосування

Використовується гладкий лист при проведенні оздоблювальних робіт, для влаштування покрівельного покриття, а також в процесі виготовлення спеціальних декоративних елементів, призначенням яких є прикраса фасаду та покрівлі будівлі.

А особливо широко застосовується цей будівельний матеріал при виробництві вуличних рекламних конструкцій, вивісок тощо.

Структура металу

Xолоднокатаний гарячеоцинкований сталевий лист проходить етапи складної технологічної обробки: сталевий оцинкований лист покривається фосфатним антикорозійним пасивуючим шаром, після цього наноситься ґрунт, а потім захисне полімерне покриття (поліестер глянцевий, поліестер матовий). Воно надійно захищає метал від впливу шкідливих атмосферних чинників і зберігає його. Шар полімерного покриття є найважливішим, тому що надає металу відповідний колір і структуру, а також безпосередньо контактує з зовнішнім середовищем.

Види покриття:

  • Глянцевий поліестер

    Відносно недороге покриття товщиною 25 мікрон з глянцевою поверхнею, в основі якого знаходиться поліефірна фарба, для якої властива хороша стійкість кольору і надійний захист металу від корозії і ультрафіолетового випромінювання. Вимагає обережності при транспортуванні з метою запобігання пошкодженню покриття. Це покриття характеризується високою еластичністю і легко приймає необхідну форму. Фактура поверхні з таким покриттям - гладка.

  • Матовий поліестер

    Поліефірне покриття товщиною 35 мікрон з матовою поверхнею. Йому властива висока стійкість до механічних пошкоджень поверхні, також зберігає свої властивості і колір протягом десятиліть в будь-яких кліматичних умовах. Фактура поверхні з таким покриттям має приємний оксамитовий вигляд і більш глибокий колір.

Колірна гама

1015
3005
5005
6005
6020
7016
7024
8004
8017
8019
9003
9005
9006
Зол. дуб
Цинк
Увага! Відтінок кольору на екрані може відрізнятися від реального.