м. Чернігів
UA
|
RU
(063) 651-47-33
(050) 255-52-33
(067) 831-00-07
Товар додано у кошик!

Фасадні касети (панелі)

Вентильований фасад

Фасадна касета (панель) або металокассета - це спеціальний облицювальний матеріал, який є різновидом фасадного покриття, поряд з профнастилом, металосайдингом, що використовується в якості облицювального шару в навісних вентильованих фасадних системах будівель різного призначення - житлових, комерційних, а також промислових. Фасадна касета являє собою об'ємну металоконструкцію загнуту по краях.

При облицюванні фасаду таким матеріалом, екстер'єр отримує неповторний сучасний вигляд. Металокасети можна використовувати для оздоблення житлових або промислових будівель. Також даний матеріал відповідає всім екологічнім нормам

Основною специфікою касет є їх відносно мала вага, при високих показниках міцності. Для їх виготовлення застосовують листи оцинкованої сталі зі спеціальним полімерним покриттям, широкої колірної гами.

Переваги фасадних касет:

  • Простота монтажу: використання фасадних касет дозволяє компенсувати нерівності поверхні
  • Корозійна стійкість: оцинкована сталь з полімерним покриттям надійно захищена від хімічних і фізичних ушкоджень
  • Широкий спектр колірних рішень: завдяки використанню полімерних покриттів, фасадні касети можуть бути виготовлені в будь-якій колірній гамі
  • Екологічна і пожежна безпека
  • Невелика вага фасаднийх касет, 1м² важить близько 3 кг

Монтаж фасадних касет своїми руками

  • Підготовчі роботи
  • Монтаж каркаса
  • Утеплення стін
  • Встановлення касет

Підготовчі роботи полягають в усуненні на початковій поверхні всіх тріщин, сколів і нерівностей, які здатні пропускати холодне повітря всередину будівлі, а також в очищенні фасаду від всіх елементів старої обшивки. Їх видаляють за допомогою зубила і молотка, а тріщини усуваються методом нанесення шпаклівки або штукатурки на проблемні зони.

Монтаж каркаса може бути зроблений з будь-яких підручних матеріалів. В основному, для нього використовується дерев'яний брус або металевий профіль. Обидва ці матеріали мають відмінні характеристики міцності і стійкості, які здатні повністю відповідати необхідним вимогам безпеки і надійності.

Встановлення починається з кріплення кутового профілю, який ретельно вирівнюється щодо початкової поверхні за допомогою виска і рівня. Всі наступні елементи обрешітки орієнтуються на первинний профіль і відповідно до нього виставляються аналогічним чином.

Між опорами обрешітки закладається необхідний шар утеплювача, який і буде відігравати роль теплоізоляції. Поверх нього натягується гідрозахисна мембрана, яка запобігатиме потраплянню вологи на утеплювач і, як наслідок, втрати його основних якостей.

Далі на поверхню обрешітки кріпляться фасадні касети, які фіксуються за допомогою саморізів. Їх монтаж виконується починаючи від нижнього елемента, таким чином, щоб кожна наступна касета закривала кріплення попередньої. Такий рух починається біля самої землі і закінчується лише під склепінням даху.

Види фасадних касет, які виробляє завод МЕТАЛПРОФІЛЬ

Колірна гама

1015
3005
5005
6005
6020
7016
7024
8004
8017
8019
9003
9005
9006
Зол. дуб
Цинк
Увага! Відтінок кольору на екрані може відрізнятися від реального.